ul. Paczkowska 26, 50-503

Wrocław

Zapytaj eksperta o produkt
+48 535 33 88 35

Szukaj produktu
autolider24.pl Ozonowanie wnętrza pojazdu

Ozonowanie wnętrza pojazdu

Usługa ozonowania wnętrza pojazdu polega na neutralizacji nieprzyjemnych zapachów we wnętrzu pojazdu, w tym m. in. alergenów, dymu tytoniowego, pleśni, zarodników oraz grzybów.

Coraz popularniejsza w samochodach jest klimatyzacja. Brak odpowiedniej konserwacji klimatyzaji prowadzi do powstawania w niej siedlisk bakterii, pleśni oraz grzybów niebezpiecznych dla zdrowia. Wszystkie te drobnoustroje które zgromdziły się w kanałach wentylacyjnych, tapicerce i innych zakamarkach samochodu w momencie uruchomienia klimatyzacji zostają uwolnione do wnętrza samochodu i krążą w jego wnętrzu. Woda wykraplająca się w chłodnicy klimatyzacji oraz odpowiednia temperatura w niej panująca stwarzają idelane warunki do rozwoju droboustrojów. Pozostałe elemety wyposażenia auta jak dywaniki oraz tapicerka mocno wchłaniają oraz przechowują te droboustroje oraz wilgoć co dodatkowo polepsza warunki rozwoju mikroogranizów wewnątrz samochodu.

Dzięki ozonowaniu wnętrza pojazdu skutecznie zwalczysz krążące wewnątrz pojazdu oraz w tapicerce i innych elementach wewnątrznych auta drobnoustroje, bakterie oraz grzyby. Efektem tego będzie zwiększenie komfortu jazdy oraz brak narażania swojego stanu zdrowia na pogorszenie poprzez wdychanie przebywających wewnątrz auta drobnoustrojów.

Ozonowanie wnętrza pojazdów profesjonalnym przemysłowym ozonatorem (ponad 20 razy wydajniejszy niż u konkurencji).

Efekty ozonowania wnętrza pojazdu to m. in.:

  • usuwa nieprzyjemne zapachy, np.: dym papierosowy
  • zwalcza drobnoustroje i alergeny z wnętrza pojazdu, w swoisty sposób sterylizuje pomieszczenia (nie tylko powietrze, ale i przedmioty w nim się znajdujące)
  • usuwa zapachy spalenizny, np.: po pożarach, remontach czy naprawach
  • oczyszcza elementy instalacji wentylacji i klimatyzacji (kanały wentylacyjne i trudno dostępne miejsca)